We bill based on the number of lessons in the month. If there is a 5th week, you will pay for those lessons at the price of one lesson which is:
One Student One Lesson a Week - $34.50 per lesson
One Student Additional Lessons a Week - $31.05 per lesson
Sibling: $31.05 per lesson
Class Size Ratios:
WE KEEP CLASS SIZES SMALL FOR OPTIMAL RESULTS & TO GIVE EVERY STUDENT A FAIR AMOUNT OF TIME TO LEARN.
If you really want to see what makes us different and better schedule a free evaluation!
Coming Soon!
Join Our Waitlist For Our New Commercial Location!!!
https://forms.gle/b2nwegcDpevqLrZq9
This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.